Projektas „Kokybiškas karjeros paslaugų teikimas realioje ir virtualioje aplinkoje"

Autorius Alma Arelienė

Panevėžio „Minties“ gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro vykdomo projekto „Kokybiškas karjeros paslaugų teikimas realioje ir virtualioje aplinkoje Nr.09.4.1-ESFA-V-735-02-0001“ karjeros dienos I ir III gimnazijos klasių mokiniams.  Gimnazistai lankėsi regioniniame karjeros centre, Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariate, Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės- Bitės bibliotekoje, Panevėžio AJC, Panevėžio kolegijoje, Panevėžio  mokymo centre, UAB „ Harju elekter, UAB „Emeko“, bendradarbystės centre „Spiečius,  Panevėžio apskrities archyve, Panevėžio apylinkės teisme. Mokiniai susipažino su galimybėmis mokytis bei įgyti reikalingų kompetencijų, su įvairių profesijų atstovais, atliko įvairias užduotis.