Susitikimas su EP pirmininkę R. Metsola

Autorius Alma Arelienė

Sausio 12-13 d. su oficialiu vizitu Lietuvoje lankėsi Europos Parlamento pirmininkė Roberta Metsola. Ji Vilniuje susitiko su šalies vadovais bei atsiėmė šiemetinę Laisvės premiją. Penktadienį Vilniuje R. Metsola taip pat dalyvavo ISM Vadybos ir ekonomikos universitete rengiamoje diskusijoje „Jaunimui priklauso Europos ateitis“ su Lietuvos jaunimu, mokytojais. Šioje diskusijoje dalyvavo gimnazijos istorijos mokytoja, MEPA vyresnioji ambasadorė A. Sučylienė. R. Metsola aptardama Europos Sąjungos ateitį, išskyrė keletą aktualių problemų: karas Ukrainoje, klimato kaita, dirbtinis intelektas bei paragino jaunimą aktyviai balsuoti birželio 9 d. vyksiančiuose Europos Parlamento rinkimuose. Diskusijos politikė metu  šiltai bendravo su auditorija, nuoširdžiai atsakinėjo į klausimus, nuolat pabrėžė demokratijos stiprinimo svarbą, Europos Sąjungos vertybes.

MEPA projekto koordinatorė mokykloje mokyt. A.Sučylienė