^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ renginiai Kaune

100 9182

Kasmet mokslo Festivalis „Erdvėlaivis Žemė“ padeda priartinti mokslo idėjas prie visuomenės, pristatyti technologijų  naudą ir populiarinti Lietuvos mokslo įstaigas. Jo metu vyko net kelios mokslo šventės Vilniuje ir Kaune, subūrusios mokslo, verslo atstovus, menininkus, filosofus, netgi Lietuvos kariuomenę, policiją ir gaisrininkus gelbėtojus.

2015 m. rugsėjo 11 d. gimnazistai vyko į Kauną aplankyti Kauno technologijos universitetą, kuriame stebėjo pristatomus įrenginius, robotus bei visokiausius įdomius išradimus. Taip pat apžiūrėjo Kauno tvirtovės VII fortą, čia buvo galima išbandyti įvairias veiklas: nuo nusileidimo lynu iki nuostabą keliančio pieno šampano ragavimo. Neišdildomus įspūdžius pažintinėje kelionėje patyrę mokiniai sakę prisiminsią tai dar ilgai. „Nuo paprastos teorijos iki praktikos darbų – tai neįkainojama patirtis mums,“ – sako Audrius, Egidijus bei Dmitry (IIIc kl. mokiniai).

Tadas Kaunelis, IIIc

Straipsnių peržiūrėjimai
1714486