^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Šventės laukimu virpėjom

DSC 0445Švenčių laukimas ir lengvas kalėdinis šurmulys prasidėjo gruodžio antąją savaitę, kai Žinių ir talentų dieną, būrys gimnazisčių kartu su dailės ir technologijų mokytojais šventinėmis dekoracijomis papuošė lankomiausias gimnazijos erdves, baltais karpiniais padabino langus ir koridorius. Kiekvieno mūsų žvilgsnį džiugino eglutė: čia neono šviesoje suspindusi baltais nėriniais, čia lyg gražuolė pūstu žaliu sijonu. Kieme dailios sidabrinės eglės šakos, ankstyvą rytą šviesų nutviekstos, neleido pamiršti, kad artėja šv. Kalėdos - ramybės, laukimo, vilties, gerų norų bei linkėjimų metas.

Įžiebę kalėdų eglutę, Mokinių parlamento nariai visus pakvietė prisidėti prie Gerumo savaitės akcijos ir paaukoti rudens gėrybių bei saldumynų. Šios dovanos buvo nuvežtos senelių namams, vaikų namams ir sutrikusio intelekto žmonių bendrijai „Viltis“.

Mokinių aktyvas nenustygo ir vieną vakarą suorganizavo šventinę diskoteką, į kurią skubėjo karnavalo kaukėmis ir gera nuotaika nešini esami ir buvę mūsų gimnazistai.

Pirmokų sukurtų kalėdinių dekoracijų ir mokytojos Adelės nėriniuotų angelų jaukus kampelis įsikūrė bibliotekoje. Čia auga ir Knygų Kalėdos akcijos metu dovanotų knygų krūvelė.

Visai bendruomenei skirtas advento renginys užbaigė paskutinę šių metų mokslo savaitę. Pasidalinę geru žodžiu, šypsena, linkėjimu, šventa Betliejaus ugnele, palydėti dainos ir kanklių skambesio skubėjome į savuosius pasaulius, kuriems gimnazijos direktorius Egidijus Samas palinkėjo taikos.

 Klubas „Gimnazijos pulsas“

Straipsnių peržiūrėjimai
1714426