^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Trumpametražių filmų konkursas „14:16:18“

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės fakultetas organizavo nacionalinį moksleivių trumpametražių filmų konkursą „14:16:18”. Konkurso tikslas – atkreipti vyresniųjų klasių moksleivių dėmesį į jų teises, pareigas bei teisinę atsakomybę. Moksleiviai buvo pakviesti pristatyti savo teises ir pareigas kuriant 5-7 min. trukmės filmus.

Konkursui pateikėme mintiečių sukurtą filmą „Pažiūrėk, įmintos pėdos…”

Gegužės 24 dieną sužinojome, kad mūsų filmas vertinimo komisijos buvo pripažintas geriausiu. Konkurso organizatorė Jolita sakė, kad filmus vertino kompetetinga komisija, kurios sudėtyje buvo režisieriai, prodiuseriai, teisininkai. Šiuo metu filmas yra publikuojamas Youtube portale ir tęsia savo konkursą žiūrovų prizui laimėti. Kviečiame neabejingus paspausti „patinka”: https://www.youtube.com/watch?v=3GD3aENWXfg

f0

Šauniai pasidarbavo visa kūrybinė grupė, todėl ir rezultatas puikus. Tokį darbą galima atlikti tik darnioje komandoje. Filmavo, filmą montavo ir muziką filmui pritaikė Kasparas Rašimas. Vaidino: Emilė Tomkevičiūtė, Leta Remeikytė, Iveta Gelžinytė, Rokas Kaušakys, Alanas Žardeckas, Tautvydas Šimonis ir mažasis aktorius Simonas iš „Purienos“ darželio. Idėjos autorė, scenaristė, prodiuserė, režisierė – Birutė Beresnevičienė.

Filmo sprendimui panaudojome pėdų metaforą, kurią pasufleravo M.Martinaičio eilėraščio „Rytą, šviežiai pasnigus” frazė „Ar tau reikės dar tų pėdų, / kad šitaip žiūri atsigęžęs?”

Mielas žiūrove, ar tau reikės tavo įmintų pėdų?

Birutė Beresnevičienė

Straipsnių peržiūrėjimai
1714045