Nominacijų popietė „Šviesos ir padėkos diena 2018“

DSC 0868Jau šeštą kartą gimnazijos biblioteka pakvietė savo bičiulius į tradicinę nominacijų popietę, skirtą Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei. Liaudies išmintis byloja – viščiukus rudenį skaičiuoja. O gimnazija gyvena mokslo metų ritmu, todėl mes viską suskaičiavome, pasidžiaugėme ir apdovanojome pavasarį, mokslo metų gale. Ši popietė – tai padėka visiems, kurių dėka mums buvo lengva dirbti. Kartu tai ir atsisveikinimas su tais, kurie jau netrukus paliks gimnaziją, bet tapo mums labai artimais ir gerais bičiuliais.

Suskaičiavome visas jūsų perskaitytas knygas. Kaip visuomet išrinkome mūsų bibliotekos geriausius skaitytojus. Šiemet „Geriausia skaitytoja“ suaugusiųjų kategorijoje jau antrą kartą tapo mokytoja Irmina. Jai ir kitiems geriausiems skaitytojams šiemet pagaminti specialūs šokoladiniai medaliai. Geriausių skaitytojų mokinių penketukas:

• Dovilė Vasiliūnaitė, IV d klasė;
  • Viktorija Kraujalytė, IV d klasė;
  • Marta Rulytė, IV b klasė;
  • Veronika Palionytė, IV d klasė;
  • Dovilė Kemeklytė, II d klasė.

Neabejojame, kad meilė knygai išliks visam gyvenimui, kad skaitymui visada rasite laiko. Specialų prizą skyrėme ir klasei, kuri šiais mokslo metais perskaitėdaugiausiai knygų. Šiemet tai IV d klasė, kurios mokiniai visi kartu perskaitė 152 knygas. Ir vėl suskaičiavome, kurios laisvalaikio knygos buvo populiariausios šiemet. Dešimtukas atrodo taip:

10-tukas

1. Mark Haddon. Tas keistas nutikimas šuniui naktį.
  2. Shawn Goodman. Teisingas pasirinkimas (serija „Paribio istorijos“).
  3. Jason Reynolds. Vaikinas juodu kostiumu (serija „Paribio istorijos“).
  4. Jana Frey. Laisvės akligatvis (serija „Paribio istorijos“).
  5. Oscar Wilde. Doriano Grėjaus portretas.
  6. Louis Sachar. Duobės (serija 10+).
  7. Riccardo Bruni. Drugelių naktis.
  8. Jochananas Fainas. Berniukas su smuiku.
  9. Maja Lunde. Bičių istorija.
  10. Joel Dicker. Baltimorės knyga.

Popietės metu buvo išdalintos šios nominacijos:

• „Ypatingas skaitytojas“ – pavaduotojai Vilmai ir mokytojui Vaidotui;
  • „Metų interneto naršytojas“ – mokytoja Irina ir broliai Airidas ir Edvinas Pukai, I a klasė;
  • „Atyviausias lankytojas“ – Radvilė Mačinskaitė, III c klasė;
  • „Aktyviausias žaidėjas“ – Egidijus Babičius, III a klasė;
  • „Ištikimiausias partneris“ – lietuvių kalbos mokytojos;
  • „Jaunasis dailininkas“ – Gintarė Prikotskytė, III d klasė ir Karolis Samulionis, I a klasė;
  • „Bibliotekos rėmėjas“ – mokytoja Angelė;
  • „Kūrybiškiausias pagalbininkas“ – Augustas Dubikaltis, II c klasė, Kornelija Auglytė, IV c klasė, Veronika Palionytė, IV d klasė;
  • „Bibliotekos bičiulis“ – Jolita Galeckaitė, IV d klasė;
  • „Gimnazistė, be kurios bus sunku gyventi“ – Marta Rulytė, IV b klasė;
  • „Be tavęs mes liūdėsim“ – Ridas Vanagas, IV d klasė.

Laikas prie kavos puodelio prabėgo greitai. Renginį paįvairino antroko Pauliaus daina ir ketvirtokės Veronikos eilėraštis.

Nuotraukų galerija >>>

Bibliotekininkės Dalia ir Milė