„Šaltinio“ progimnazijos ketvirtokai Jaunojo gimnazisto pamokėlėse

2018-05-21
Ic klasės mokinių projekto „Vaikai vaikams“ mokiniai ir mokytojai į Jaunojo gimnazisto pamokėles pakvietė grupę ketvirtokų iš „Šaltinio“ progimnazijos. Lydimi mokytojos Vidos Baronienės, jie sugūžėjo į gimnaziją ir savo spindinčiomis akimis bei plačiomis  šypsenomis papuošė mūsų mokyklą. Projekto „Vaikai vaikams“ mokiniai gimtinės pažinimo savo mažuosius draugus mokė geografijos pamokėlėje. Reikia pasidžiaugti, kad tiek vieniems, tiek kitiems  puikiai  sekėsi. Gimnazistai tobulino bendravimo įgūdžius, o progimnazijos ketvirtokai džiugino taikliais atsakymais.
Muzikos  pamokėlėje atliko ritmo pajautimo pratimus,   kūno kultūros užsiėmime tobulino sumanumo ir taiklumo įgūdžius, o technologijų pamokėlėje ne tik stebėjo, bet patys bandė   rišti trispalves draugystės apyrankes, pasivaišino gimnazistų iškeptu pyragu.
Jaunojo gimnazisto pamokėlėms pasibaigus, atėjo laikas aptarti rezultatus. Mūsų mokinius džiugino mažųjų draugų žingeidumas ir padovanotų piešinių spalvų žaismingumas. Jų kūrybiniuose darbuose –  artėjančių vasaros atostogų laukimas: mėlyna jūra, dangumi plaukiantys debesys, žaliose pievose šokantys žiogai, plasnojantys įvairiaspalviai drugeliai. Vaikų gynimo dieną vasaros šiluma dvelkiančius ketvirtokų piešinius žadama parodyti visai gimnazijos bendruomenei. Projekto vykdytojus ir svečius pasveikino ir apdovanojimus įteikė gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Vilma Rimvydienė.

Minties gimnazijos kieme

„Vaikai vaikams“ mokiniai ir mokytojai