^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Ašis, varanti į priekį

DSC 1385

Kažkas yra pasakęs, kad bendruomeniškumas yra kertinė ašis, varanti mus visus į priekį. Tą rodo pastaruoju metu mūsų gimnazijoje vykę įvairūs renginiai, susitikimai, skirti Tolerancijos dienai, pilietiškumui, šeimos ir mokyklos
bendruomeniškiems santykiams puoselėti.

Lietuvos Šimtmečio metams einant į pabaigą, gimnazijos bendruomenė vėl pakvietė kaimyninių progimnazijų aštuntų klasių mokinių komandas į jau tradiciniu tapusį intelektualinį komandinį žaidimą „10x10“.

Gimnazijos vadovai pasveikino atvykusius mokinius, supažindino su taisyklėmis ir paskelbė žaidimo pradžią. Svečių komandos, lydimos gimnazijos skautų, pasklido po žaidimo stoteles, pavadintas įdomiais ir skambiais vardais. KosMatikos stotelėje mokėsi „kosminės“ matematikos, lietuvių kalbos subtilybes analizavo „M“ m M stotelėje, Muzikinėje skrynelėje klausėsi muzikos, Asmenybių popietėje „susitiko“ su praeities ir dabarties Lietuvos asmenybėmis, Spalvų slėnyje sužinojo, kad spalva turi savo kodą. Menų inkubatoriuje domėjosi Lietuvos etnografinių regionų tautiniais drabužiais, pastatų architektūra, Terra incognita stotelėje nežinoma žemė tapo žinoma, įdomius bandymus atliko Bio+chem+fiz sustojime, A Cool English School prireikė anglų kalbos žinių, o vikrumą bei sportinius pasiekimus parodė Olimpo kalne. Minėtose stotelėse vyko trumpos, vos po kelias minutes trunkančios pamokėlės, kuriose buvo vertinama dešimties balų sistema. Pavargę ilsėjosi Atostogų stotelėje. Viso žaidimo metu mokinius ir mokytojus lydėjo gera nuotaika.

Atėjo laikas suskaičiuoti rezultatus. Gimnazijos direktorius Egidijus Samas visoms progimnazijų komandoms padėkojo už bendruomeniškumą ir aktyvų dalyvavimą, įteikė prizus. Pirmą vietą užėmė ir pagrindinį apdovanojimą į savo mokyklą parsinešė „Ąžuolo“ progimnazijos 8a klasės komanda. Nedaug atsiliko „Vyturio“ ir A.Lipniūno progimnazijų aštuntokų komandos.

Šios nepaprastos komandinės lenktynės suartino „Minties“ gimnazistus, mokytojus ir progimnazijų mokinius, kiekvienam leido pasijusti reikalingu, svarbiu komandos ir bendruomenės nariu.

Mokytoja Rimalda Vitkevičienė
Nuotraukos: Jonas Kriaučiūnas, Ib klasė

Straipsnių peržiūrėjimai
1849080