^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Rašinių konkursas „Gyvybė – dovana, branginkime ją“ (2021)

gyvybe

Gyvename sudėtingu metu. Kalbėti kai kuriais klausimais skaudu, bet reikia. Panevėžio „MINTIES” gimnazija ir šiemet organizuoja tradicinį respublikinį rašinių konkursą, skirtą Gyvybės dienai.

Gyvybė yra neįkainojama  vertybė. Tą ypatingai pajutome šiais metais. Gyvybę gauname iš Motinos. Panašiu vardu vadiname ir Gamtą, kuri kiekvienam iš mūsų suteikia daug galimybių. Labai norėtųsi, kad mūsų jaunuomenė tai suprastų, apie tai mąstytų, kalbėtų ir visomis išgalėmis  brangintų  šią vienintelę dovaną.

Respublikinis rašinių konkursas „Gyvybė – dovana, branginkime ją” organizuojamas jau šeštus metus. Kviečiame lietuvių kalbos mokytojus paskatinti mokinius dalyvauti  šiame konkurse, konsultuoti rašant. Į pagalbą pasitelkime doros, gamtos dalykų mokytojus, rašiniai bus turiningesni, integruoti. Neužsidarykime, bendraukime, palaikykime vieni kitus ir dalinkimės mintimis.

Darbai su užpildyta dalyvio sutikimo dėl duomenų naudojimo anketa iki 2021 m. balandžio 15 d. siunčiami adresu: Kniaudiškių 40, LT-37119 Panevėžys, „Rašinių konkursui, skirtam Gyvybės dienai“ arba elektroninės dokumentų versijos siunčiamos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Laukiame jūsų darbų!

Konkurso nuostatai ir priedai: word max

Straipsnių peržiūrėjimai
1466325