^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Informacija eksternams

pdf max Keitėsi brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašas. Prašome susipažinti su keitimais.
Vadovaujantis 2020 m. gegužės 8 d. Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymo Nr. V-679 aprašo pakeitimu, 16 punktas išdėstytas taip: eksternui, iki gegužės 18 d. bazinės mokyklos vadovui pareiškusiam atsisakymą laikyti pasirinktą egzaminą, įmoka 14.48 euro suma bus grąžinta eksternui.

 

pdf maxKandidatai turi galimybę iki gegužės 18 d. raštu atsisakyti laikyti vieną ar kelis iš savo pasirinktų brandos egzaminų. Eksternai prašymus atsisakyti pasirinkto egzamino, iki gegužės 18 d. nuskenuotus ar nufotografuotus  su parašu, siunčia direktoriaus pavaduotojai ugdymui Vilmai Rimvydienei el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Iškilus klausimams skambinkite tel. +37068117560
Gali keistis kai kurie egzaminų centrai. Nuolat sekite informaciją.

pdf max  Valstybinių brandos egzaminų vykdymo centrai (Panevėžio miesto)

pdf max  2020 m. Brandos egzaminų tvarkaraščiai (nauji!)

  • Dėl užsienio kalbos egzamino (kalbėjimo dalies):

Užsienio kalbėjimo dalies (anglų, rusų) egzamino laikas kiekvienam kandidatui bus individualus (informaciją gausime iš NŠA duomenų perdavimo sistemos KELTAS).

Kandidatai bus individualiai informuojami telefonu arba patys gali kreiptis į direktoriaus pavaduotoją ugdymui Vilma Rimvydienę tel. 865666461, 868117560 arba atvykti į gimnaziją - 68 kabinetą nuo 7.30 iki 16.00 val. (informacija bus tikslinama).

  • Dėl informacinių technologijų egzamino:

IT egzaminas bus laikomas 3 vykdymo centruose. Todėl kandidatai jau dabar gali gauti informaciją, kuriame vykdymo centre laikys egzaminą.

Visais rūpimais klausimais dėl egzaminų skambinkite tel. 865666461, 868117560, rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Rimvydienė

Detaliau susipažinti su Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašu, su dalykų brandos egzaminų programomis ir vykdymo instrukcijomis, galima internetinėje svetainėje: https://www.egzaminai.lt/2/

Straipsnių peržiūrėjimai
1594088