^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Jaunimo festivalis „O mes kitokie“

kvietimas
 
 
Jaunimo festivalis „O mes kitokie“, skirtas sėkmingam gimnazijos ir kitų miesto bei šalies mokyklų bendradarbiavimui, pagrįstam aplinkosaugos, darnumo principais. Projekto tikslas – šviesti visuomenę gamtos tausojimo, darnaus vystymosi klausimais ir skatinti Panevėžio miesto bei šalies mokyklų bendravimą ir bendradarbiavimą aplinkosaugos srityje, išnaudojant patirtinio ugdymo(si) galimybes. 
Projekte kviečiami dalyvauti 8-11 klasių Lietuvos bendrojo lavinimo ugdymo įstaigų ugdytiniai.

Pedagogai save ir savo komandą registruoja iki 2021 metų gegužės 14 dienos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

pdf max  Projekto nuostatai.

Straipsnių peržiūrėjimai
1563830