Belaidis tinklas (WIFI)

Saugios belaidės prieigos (WiFi) naudojimo instrukcija

Mokykloje pasiekiami šie tinklai:

• eduroam - pedagogams,
  • lm - mokiniams, darbuotojams ir mokyklos mobiliems įrenginiams,
  • svečias – mokyklos svečiams.

Naudotojai norintys naudotis belaidžiu tinklu, turi būti atlikę aktyvaciją tinklapyje epaslaugos.lm.lt

– Aktyvacijos tinklalapyje epaslaugos.lm.lt instrukcija

• Prie WiFi tinklo lm gali jungtis mokyklos personalas ir moksleiviai. Prisijungimo duomenis sudaro naudotojo vardas ir slaptažodis, kuris buvo įvestas naudotojo aktyvacijos formoje. Prisijungimui naudojamas naudotojo vardas prirašant @lm.lt. Naudojamas belaidžio WiFi ryšio saugumo protokolas yra WPA2.
  • Prie WiFi tinklo eduroam gali jungtis pedagogai ir kitų mokslo institucijų nariai. Prisijungimo duomenis sudaro naudotojo vardas ir slaptažodis, kuris buvo įvestas aktyvacijos metu. Prisijungimui naudojamas naudotojo vardas prirašant @lm.lt. Naudojamas belaidžio WiFi ryšio saugumo protokolas yra WPA2.
  • https://wiki.litnet.lt/index.php/WIFI_gidas - prisijungimo gidas prie įvairių OS ir įrenginių.