Gimnazistai

Laidos

2020 m. XXIX laida, 92 abiturientai.
IVa – Zita Morkūnienė, IVb – Emilija Gedraitienė, IVc – Skirmantė Svetikienė, IVd – Giedrė Kraujelienė.

2019 m. XXVIII laida, 100 abiturientų.
IVa – Reada Ambrazaitienė, IVb – Jovita Ivanauskienė, IVc – Irina Dementjeva, Redita Šarapajevienė, IVd – Milda Masilionytė.

2018 m. XXVII laida, 100 abiturientų.
IVa – Aušra Sučylienė, IVb – Vilma Montvilaitė, IVc – Irmina Urbonienė, IVd – Danutė Anciukevičienė.

2017 m. XXVI laida, 136 abiturientai.
IVa – Rasa Širmulienė, IVb – Jurgita Skrebienė, IVc – Rasa Paukštytė, IVd – Jūratė Gelžinienė,
IVe – Nijoė Vitkauskienė.

2016 m. XXV laida, 137 abiturientai.
IVa – Zita Morkūnienė, IVb – Loreta Klimkevičienė, IVc – Jolanta Šulskienė, IVe – Daiva Stančiauskienė,
IVf – Kęstutis Paškevičius.

2015 m. XXIV laida, 162 abiturientai.
IVa – Jovita Ivanauskienė, IVb – Rasa Paukštytė, IVc – Giedrė Kraujelienė, IVd – Vaidotas Rulys,
IVe – Birutė Gilienė, IVf – Regina Vezbergienė.

Skaityti daugiau: Laidos

Jaunojo mero rinkimuose - gimnazistų kova

rinkimai 2Panevėžio miesto savivaldybė Vietos savivaldos dienos proga spalio 10 d. surengė jaunojo miesto mero rinkimus. Juose dalyvavo po vieną kandidatą iš Juozo Balčikonio, Juozo Miltinio, „Minties“, Raimundo Sargūno sporto ir 5-osios gimnazijų. Pretendentai aptarė Panevėžio miesto problemas, siūlė jų sprendimo būdus, pristatė savo vizijas.

Jaunąja miesto mere tapo J.Balčikonio gimnazijos mokinė Akvilė Šiaučiūnaitė. Puikiai pasirodė ir mūsų gimnazijos mokinių parlamento narys, IVd klasės mokinys Alanas Žardeckas. Siūlome susipažinti su Alano, kaip kandidato į jaunuosius merus kalba: pdf

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Rimvydienė

Kraujo donorystės akcija

donorai

Spalio 16-ąją Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filialo mobili komanda lankėsi Panevėžio „Minties“ gimnazijoje. Kasmetine tapusi akcija jau gerai žinoma mūsų gimnazistų ir yra laukiama. Daugumai 18 m. sulaukusių moksleivių tai pirmas drąsos, pareigos ir atjautos jausmų išbandymas. Džiaugiamės ir geros sveikatos linkime pusei šimto moksleivių, mokytojų bei administracijos darbuotojų padovanojusių kraujo.

Foto galerija: JP logo

Pažindami aplinką planuojame savo ateities kelius

sm kolegijaŠį rudenį grupė gimnazistų, lydimi gamtos mokslų mokytojų, vyko į Lietuvos sostinę – Vilnių. Mūsų tikslas buvo aplankyti Socialinių mokslų kolegiją ir susipažinti su jos veikla. Visus nustebino išskirtinė, šiuolaikiška pastato architektūra ir aplinka: erdvios, šviesios patalpos, minkštasuoliai koridoriuose, naujausia technika – visa tai, tiesiog kėlė norą mokytis būtent čia. Mūsų grupę maloniai pasitikusi kolegijos studijų programos vadovė Akvilė Alauskaitė-Riabceva, supažindino mus su SMK erdvėmis, papasakojo apie studentų veiklas po paskaitų ir per jas, pristatė studijų programas. Ekskursijos metu čia besimokantys studentai ir dėstytojai mojavo mums iš auditorijų. Sužavėti tokios šiuolaikiškos mokymo įstaigos, panorome išsaugoti šią akimirką bendroje nuotraukoje.

Aplankėme ir Vilniaus edukologijos universitetą, kur ruošiami jaunieji mokytojai, bei universiteto oranžeriją, kurioje auginami šimtai atogrąžų augalų rūšių. Kiekvienas nufotografavome mums gražiausią augalą, palietėme gigantiškų augalų lapus (šiek tiek išsigandome, kai mums pasakė, kad dauguma augalų čia nuodingi), o tada išklausėme mus sutikusios vyresniosios botanikės Teresės Jokšienės pasakojimo.

Skaityti daugiau: Pažindami aplinką planuojame savo ateities kelius

„Protų kovų“ konkurso finalas

skautai pk2015-11-27Ilgai lauktas respublikinio konkurso „Protų kovos“ finalas įvyko lapkričio 27 dieną Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Vilniuje. Į  klausimus konkurse atsakinėjo moksleiviai iš 62 Lietuvos mokyklų. Vyresniųjų grupėje (32 mokyklos) dalyvavo ir mūsų gimnazijos komanda pavadinimu „Skautai“ (Alanas Žardeckas - kapitonas, Deimantė Čiokštinaitė, Iveta Gelžinytė, Leta Remeikytė, Gabrielė Grinkaitė, Živilė Kairytė, Marta Rulytė).

Skaityti daugiau: „Protų kovų“ konkurso finalas

Teatrų šventė „Šimtakojis 2015“ (papildyta)

DSCN0582  DSCN0576

Balandžio 12 dieną Kupiškio kultūros centre vyko Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūros-šventės „Šimtakojis 2015“ regioninis turas. Jame su M.Pesse spektakliu „Uždarų durų naktis“ dalyvavo ir mūsų gimnazijos dramos būrelis. Iš visos Lietuvos į regioninius turus komisijos atrinko virš 70 teatrų (tame tarpe ir mūsų kolektyvas). Komisijos išrinkti laureatai balandžio pabaigoje dalyvaus Marijampolėje vyksiančioje teatrų šventėje.

Skaityti daugiau: Teatrų šventė „Šimtakojis 2015“ (papildyta)