Meninė saviraiška

Dailės ir muzikos projektas „Spalvų gama“

muzika2Ar kada bandėte pavaizduoti muzikos garsus, iliustruoti mėgstamą muzikos kūrinį?

Projekto „Spalvų gama“ metu, integruotose muzikos ir dailės pamokose gimnazijos pirmųjų klasių mokiniai gilinosi į muzikos garsų, instrumentų grafinę ir spalvinę raišką. Sukūrė menines interpretacijas šia tema. Na, o į visumą gimnazistų piešinius apjungė, kompiuterinės muzikos kūryba susidomėjusio, buvusio gimnazisto Irmanto Juknevičiaus,  garso takelis: muzika

Ligita Dauderienė, muzikos mokytoja ir Auksė Draugelienė, dailės mokytoja

Spalvų ir judesio improvizacija informacinių technologijų pamokoje

Gerą patirtį ir emocijas sužadina jausmas pamatyti kaip kompiuterinė pelė paklūsta švelniems rankos judesiams, o ekrane skleidžiasi netikėti spalvų potėpiai, formos, detalės. Rudens spalvas sulieję į šilto rudeninio rūko, žydinčio žiedo kontūrus, gimnazistai drąsinosi ir savų interpretacijų pasiūlė piešdami ugnies ir jos skleidžiamų dūmų kompozicijas. Šaltuko baltus ir melsvus atspalvius pasirinkę, kūrė nuostabius snaigių bei šerkšno pavyzdžius. Taip mums gimė galerija „Rudens spalvos“.

Džiaugiuosi nedidele mokinių darbelių parodėle papuošusia IT kabineto sieną, o smalsiausius kviečiu į pirmokų kompiuterinės grafikos darbų pristatymą:
rudens spalvos

Inga Rulienė, IT mokytoja