Gerbiami tėveliai, mokytojai, gimnazijos rėmėjai,
iki gegužės 1 d. Jūs vėl galite gimnazijai skirti 1,2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio

1 2proc

Esame dėkingi už Jūsų finansinę paramą Panevėžio „Minties“ gimnazijai. Ši parama bendruomenei yra itin svarbi ir vertinga
Kreipiamės į Jus, prašydami ir šiemet mokyklai skirti 1,2% GPM.
Lėšos bus panaudotos STEAM laboratorijos įrengimui ir rekreacinių erdvių, skirtų mokinių integruotam ugdymui bei poilsiui, plėtrai.

1,2% GPM pervedimas gimnazijai užtruks tik kelias minutes, kol užpildysite formą. Rezultatas bus reikšmingas mokyklai, o Jūsų pajamos nuo to nepasikeis.

Mokesčių inspekcijos formos FR0512 versiją 04 galite užpildyti pasinaudodami Elektroninio deklaravimo sistema

pdf Informacija ir pagrindiniai žingsniai pildantiems 1,2% paramai skirtą formą.

Dėkojame už bendrą siekį kurti saugias, modernias ir patrauklias gimnazijos aplinkas mūsų vaikams.

Direktorė Ramutė Stasevičienė
Gimnazijos taryba ir Mokinių parlamentas

Finasinės ataskaitos:

• pdf 2 proc. ir paramos panaudojimo ataskaita, 2020 m.
  • pdf 2 proc. ir paramos panaudojimo ataskaita, 2019 m.