Prašymo formos dėl priėmimo į gimnaziją

Kovo 1 d. 8 val. Panevėžio miesto savivaldybės Švietimo skyrius pradeda mokinių priėmimą į miesto gimnazijų I ir III klases 2023–2024 mokslo metams.

Švietimo skyriui pateikiami šie dokumentai:

1. Prašymas (į I klases – aprašo 3 priedas, į III klases – aprašo 4 priedas). Prašymų kopijas rasite ČIA
  2. Vaiko asmens dokumento (gimimo liudijimo, paso ar tapatybės kortelės) kopija.
  3. Mokyklos antspaudu ir mokyklos vadovo parašu patvirtinta pažymos apie I pusmečio ar I trimestro mokymosi pasiekimus kopija.
  4. Birželio mėnesį, pasibaigus ugdymo procesui, per 3 darbo dienas Švietimo skyriui būtina papildomai pateikti:
    • dėl priėmimo į gimnazijų I klases – pažymėjimo (baigus pagrindinio ugdymo programos I dalį) kopiją;
    • dėl priėmimo į gimnazijų III klases – pagrindinio išsilavinimo pažymėjimo ir pažymos apie užsienio kalbų mokėjimo lygį kopijas.
  • Gimnazija vykdo priėmimą į II ir IV gimnazijos klases (prašymo forma apačioje). Tel. 8 656 66578, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Prašymo forma dėl priėmimo į „Minties“ gimnazijos II ar IV klasę.