Junior Achievement Lithuania projektas

Kniaudiškių g. 40
LT-37119 Panevėžys

Autorius Alma Arelienė
Kategorija:

Kovo 2 d. „Minties“ gimnazijoje vyko Junior Achievement Lithuania projekto UPLIFT YOUTH: City lab Hackathon renginys, kuriame dalyvavo mokykloje besimokantys vaikai iš Ukrainos ir gimnazijos 2d klasės mokiniai. Junior Achievment organizacijos projektų koordinatorė Tatjana Potokova sako, kad tokios veiklos jaunuoliams padeda ne tik geriau pažinti save, pradėti kurti karjeros kelią, tačiau ir įsitvirtinti: atrasti draugų, bendraminčių, pasijusti bendruomenės dalimi. Renginio veiklos stiprina verslumo, finansinio raštingumo, komandinio darbo, kūrybiškumo, kritinio mąstymo, ugdymo karjerai kompetencijas. Džiaugiamės aktyviu gimnazistų dalyvavimu renginyje, naujomis  ir novatoriškomis verslo idėjomis, puikiu projektų pristatymu anglų kalba bendruomenei.