Dalyvavimas projektuose, konkursuose, renginiuose (STEAM)

Kniaudiškių g. 40
LT-37119 Panevėžys

Autorius Inga Rulienė (admin)
Kategorija:

 

Gruodžio 7 d. robotikos centre „RoboLabas“ vyko Panevėžio miesto mokyklinis FLL turas. Jame dalyvavo 4 I-II kl.gimnazistų komandos. Džiaugiamės mokinių pasiekimais!

Respublikinė praktinė moksleivių konferencija „Menas gyventi“ gimnazijoje vyko 2019 balandžio 18 dieną. Konferencijos organizavimo tikslas – per praktikas skatinti mokinių domėjimąsi supančiu pasauliu ir savuoju „Aš“. Darbų sekcijos mokiniams: Ar yra žmogaus galimybių ribos? Kaip suspėti skubančiame pasaulyje? Kaip išsaugot energiją ir sveikatą? Kaip galiu suvaldyti stresą? Ar valgau tai, ką nusiperku? Kodėl taip svarbu išlaikyti taisyklingą laikyseną? Kaip nusiprausti, kad nesusirgtum vėžiu? Kaip užgesinti konfliktus? Gyvenimas – matematika, matematika – muzika? Ar galima fosiliją pasigaminti pačiam? Ką gali žmogus ko negali robotas? Sekcija mokytojams: Kaip nurimti ir atsipalaiduoti per 3 minutes.

Plačiau skaitykite internetiniame dienraštyje https://jp.lt/ ir gimnazijos FB paskyroje.

Respublikinis rašinių konkursas „Gyvybė – dovana, branginkime ją“, skirtas Gyvybės dienai paminėti, vyko 2019 balandžio 8 dieną. Gautas 81 darbas. 80 darbų atitiko nuostatų reikalavimus. Daugiausia rašinių (65 darbai) atsiųsti iš kitų mokyklų – iš visos Lietuvos etnografinių regionų. Atsižvelgiant į amžiaus ir gebėjimų skirtumus, darbų kiekį, išskirti pagal amžiaus grupes moksleiviai buvo apdovanoti prizinėmis vietomis ir paskatinimo raštais. Baigiamasis renginys vyko Lėlių vežimo teatre, o 2 konkurso dalyviai sodino medelius Kniaudiškių mikrorajone.