Mokytojų kompetencijų stiprinimas (STEAM)

Kniaudiškių g. 40
LT-37119 Panevėžys

Autorius Inga Rulienė (admin)
Kategorija:

2020 m. sausio 17 d. gimnazijos mokytojų komanda dalyvavo respublikinėje mokytojų metodinėje konferencijoje VGTU inžinerijos licėjuje „STE(A)M modelis Lietuvos švietime: ar tikrai viskas taip paprasta?“ Ačiū konferencijos rengėjams už dalinimąsi gerąja patirtimi. Plačiau apie konferenciją skaitykite licėjaus STEAM centro puslapyje adresu: https://www.vgtulicejus.lt/steam-centras-renginiai/

2019 m. gruodžio 17 d. mokyklos komanda (fizikos, biologijos, chemijos, matematikos) mokytojos dalyvavo mokymuose „Įrankiai įtraukioms STEAM veikloms mokykloje“. Plačiau apie tai skaitykite Panevėžio švietimo centro ir Panevėžio miesto savivaldybės svetainėse.

2019 m. gruodžio 16 d. gimnazijos mokytojų komanda Rasa Paukštytė, Daiva Gronskienė, Jovita Ivanauskienė, Inga Rulienė ir Rasa Žulienė dalyvavo mokymose, kuriuos vedė Junior Achievement Lietuva lektoriai ir išklausė mokomųjų mokinių bendrovių mokytojų parengimo programą.

2019 m. gruodžio 13-15 dienomis mokytojai Inga Rulienė, Rasa Žulienė ir Rimvydas Murauskas dalyvavo hakatone „Micro:bit, trimatis spausdinimas ir linksmos mašinos“.

2019 m. gruodžio 1-5 dienomis, anglų kalbos mokytoja Irina Dementjeva dalyvavo tarptautiniuose mokymuose „Kaip būti geru DofE programos vadovu?“ - „How to be a Good Award Leader“, kurie vyko pagal Erasmus+ KA2 projekto „Neformalus ugdymas formaliojo švietimo sistemoje“ tarptautinių mokymų atranką. Šių mokymų organizatoriai buvo Edinburgo hercogo tarptautiniai apdovanojimai, Čekija – „The Duke of Edinburgh International Award - Czech Republic“. Mokymų metu buvo lavinami įgūdžiai valdyti stresines situacijas, taikomi ir bandomi nauji metodai, kurie bus išbandyti ateityje.

2019 m. birželio 12-13 dienomis mokytojos Virginija Juknienė, Jovita Ivanauskienė ir Rasa Žulienė dalyvavo tarptautiniame renginyje/mokymuose „Dizainu grindžiamas mąstymas“. Mokymuose susipažino su dizainu grindžiamo mąstymo procesu, patobulino komandinio darbo, bendradarbiavimo, kūrybiškumo ugdymo ir problemų sprendimo gebėjimus.

2019-05-02 gimnazijos mokytojos dalyvavo Panevėžio miesto mokytojų forume „Kaip gyvenimas keičia pamoką“ Aušra Sučylienė ir Rimalda Vitkevičienė vedė 13 klasei (socialinių mokslų mokytojams) integruotą pamoką „Darnaus vystymosi temų integracija į socialinius mokslus“ Virginija Juknienė ir Jovita Ivanauskienė vedė 13 klasei (gamtos mokslų mokytojams) integruotą pamoką  „Išmaniosios technologijos gamtoje“.