Sėkmės istorijos – Viktorija Polzunovaitė

Kniaudiškių g. 40
LT-37119 Panevėžys

Autorius Inga Rulienė (admin)
Kategorija:

 


Viktorija Polzunovaitė, XVI laida, 2007 m.

Panevėžyje išrinkto Seimo nario Povilo Urbšio padėjėja ir radijo stoties „Pulsas“ vadybininkė.

 

 

Pasidalinti sėkmės istorija. Tokius namų darbus gavau paskutinį kartą apsilankiusi savo mokykloje. Mokykloje, kurią baigiau jau prieš 11 metų.

Pravėrus baltas plastikines duris, kurios pakeitė senąsias, puikiai pažįstamas medines, pasitiko plati budinčiosios šypsena, svečiams painiuose koridoriuose sutiktos pavaduotojos, direktorius, mokytojai... Mano mokykla, mano ir mokytojai. Smagu, kad vis dar mano. Tad ir gavus namų darbų, nepikta.

O norint sugrįžti į mokyklą dar kartą, reikėtų juos ir padaryti...

Pamenu, vartydama savo mokyklinius sąsiuvinius, stabtelėjau, radusi rašinį apie save ateityje. Portretas, turėčiau pripažinti, gana taiklus: lengvai sutaršyti plaukai, atlapotas paltas ir šalia, į skverną įsikibusi, smalsi mergytė. Ir iš tiesų šiandien auginu dvi nuostabias dukrytes, o skubant ne visad pavyksta pažaboti savo lengvai garbanotus plaukus.

Man svarbi aplinka, kurioje gyvenu. Tad savo asmenine sėkme įvardinčiau galimybę gyventi ir dirbti savo gimtajame mieste ir savo gimtajam miestui. Vilniaus universitete įgijau ekonomikos bakalauro, o vėliau ir vadybos magistro laipsnį. O šiuo metu dirbu Panevėžyje, esu aktyvi visuomeniniame gyvenime. Man rūpi mano miestas ir pilietinių galių, bendruomeniškumo stiprinimas, betarpiškas valdžios ir bendruomenės ryšys. Nors mokykloje buvau aktyvi mokinių parlamento narė, buvau išrinkta mokyklos prezidente, mėgau kartoti, jog su politika nenoriu turėti nieko bendro, o visuomenininkas labai skiriasi nuo politiko. Tačiau dabar suprantu, jog duobėta įvaža į kiemą, perpildyti konteineriai ir visi kiti mūsų paburbėjimai ir yra politika. O kai tau rūpi, negali likti nuošalyje.

Noriu kiekvienam palinkėti rasti savyje drąsos daryti tai, kas patinka, ir siekti savo svajonių, kartais nukrypstant nuo kitų jums brėžiamo kelio. Sėkmės istorija nebūtinai apdovanojimai, karjeros aukštumos, diplomai... Sėkmės istorija - tai mūsų asmeninė laimė. O aš esu laiminga.