2021-10-05. Mokytojų šventės akimirkos

Kniaudiškių g. 40
LT-37119 Panevėžys

Autorius Inga Rulienė (admin)
Kategorija:

Minėdami Tarptautinę mokytojų dieną, gimnazijos mokytojai rinkosi į pasimatymą mokyklos kiemelyje. Gimnazistų lydimi buvo pakviesti aplankyti staigmenų stoteles. Visų dėmesį patraukė puošni senų knygų lankstinių sienelė-dekoracija. Čia visi mielai dalino fotografams savo šypsenas. Puošnia sage, gėlės žiedu, daina ir nuoširdžiais gimnazistų žodžiais pasveikinti mokytojai, dėkojo organizatoriams už malonų rytą, gerą nuotaiką, už šiltą pasimatymą.

Antrąją šventės dalį mokytojų kolektyvas praleido lankydamasis Radviliškio rajone, Pakiršinio dvare. Čia juos pasitiko edukacinės programos rengėjai ir pakvietė į bičių vašku kvepiantį kambarį. Greitai mokytojai rankose laikė pačių sukurtus natūralaus vaško dirbinius. O smagi „kelionė“ su traukinio bilietu visus įtraukė į linksmas geležinkeliečių istorijas.„Zuikiu“ važiavusieji neliko nepastebėti...

Šį rudenį į kolektyvą įsiliejo būrys naujų mokytojų. Linkime jiems rasti savitą dialogą su mokiniais, pakviečiant juos į atradimų kupinas veiklas. Su švente sveikiname naujokus: Ievą Kaškelytę (anglų k.), Zitą Navickienę (vokiečių k.), Dalią Kuosienę (gamtos mokslai), Donatą Bakšį (ekonomika), Jolantą Astramskienę (istorija), Mindaugą Yčą (fotografija), Nijolę Valčiukienę bei Svetlaną Šabaševą (spec. pedag.)