Dailės mokyklos mokinių darbų paroda

Kniaudiškių g. 40
LT-37119 Panevėžys

Autorius Inga Rulienė (admin)

2022-03-29. Gimnazijoje atidaryta Panevėžio dailės mokyklos mokinių darbų paroda „Dailės mokykla pristato“. Džiaugiamės galėdami pamatyti savo mokykloje mūsų bendraamžių sukurtus darbus. Mūsų mokiniai turi galimybę pamatyti visapusišką dailės technikų ir žanrų įvairovės darbų parodą. Parodą pristatė dailės mokytoja Auksė Draugelienė. Dailės mokyklos tapybos mokytoja Rima Keršienė supažindino su galimybėmis tobulėti lankant užsiėmimus dailės mokykloje. „Minies“ gimnazijos direktorė Ramutė Stasevičienė pasidžiaugė iniciatyvomis ir gerosios patirties sklaida tarp įstaigų. Skatino ateities bendradarbiavimo viziją mūsų gimnazijoje su edukacinėmis veiklomis. Paroda veiks iki gegužės mėnesio. Kviečiame apsilankyti.