Europos diena „Minties“ gimnazijoje

Kniaudiškių g. 40
LT-37119 Panevėžys

Autorius Inga Rulienė (admin)

 

Tradicinė Europos diena „Minties“ gimnazijoje buvo švenčiama netradiciškai, visą savaitę,  įtraukiant didelę dalį gimnazijos mokinių. Gegužės 9 d. II klasių mokiniai dalyvavo Europos egzamine, o II f klasės mokinių komanda „Mintis“ savo jėgas ir gebėjimus išbandė KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto suorganizuotose orientacinėse varžybose, skirtose Europos   dienai paminėti. Iniciatyvos metu dalyviai turėjo atlikti užduotis-galvosūkius, surasti užuominose pažymėtus objektus. I-II kl. mokiniai gegužės 9-13 d.  žinias apie Europos sąjungą demonstravo viktorinoje (geografijos mokytoja R. Dargužytė), kurioje turėjo galimybę pasitikrinti Europos geografines, istorines ir kultūrines žinias.

Istorijos mokytoja A. Sučylienė