Sporto naujienos

Kniaudiškių g. 40
LT-37119 Panevėžys

Autorius Inga Rulienė (admin)

ŠTANGOS SPAUDIMO VARŽYBOS

2021 m. gruodį vyko gimnazijos štangos spaudimo varžybos. Į jas susirinko gausus dalyvių būrys iš  II klasių. Varžybos buvo vedamos taikant svorio koeficientą. Nugalėtoju tapo IIa klasės mokinys Matas Jusevičius. Jis išspaudė štangą sveriančią 75 kilogramus, antroje vietoje liko IIc kl. mokinys Oskaras Brazdžionis (75 kg), o trečia vieta atiteko IIf kl. mokiniui Deividui Kuncei (95 kg). IV vieta atiteko IIa kl. mokiniui Mantui Letinskui (70 kg), V vieta – IId kl.mokiniui Rokui Matuzevičiui (80 kg), VI vieta – IIf kl.mokiniui Šarūnui Ajučiui (65 kg), VII vieta – IIa kl. mokiniui Matui Šateikai (80 kg), VIII vieta – IIa kl. mokiniui Viliui Jackevičiui (60 kg), IX vieta – IIf kl. mokiniui Dovydui Uliui (55 kg). Prizines vietas iškovoję mokiniai buvo apdovanoti gimnazijos padėkos raštais. Kadangi varžybos sukėlė gimnazistų susidomėjimą, nutarta jas pravesti ir pavasarį. Tikimės, kad į jas įsitrauks ne tik II klasių mokiniai, bet savo jėgas išbandys ir kitų klasių gimnazistai.

Fizinio ugdymo mokytoja Giedrė Kraujelienė

2021 m. rugsėjo 22 d. vyko Panevėžio m. Rudens kroso varžybos. Šiose varžybose gausiai dalyvavo „Minties“ gimnazijos mokiniai. Merginų grupėje 1000 m bėgime bronzos medalį iškovojo IIIa klasės mokinė Kornelija Dobrovolskytė, vaikinų grupėje 1000 m bėgimą laimėjo IIe klasės mokinys Mikas Makušinas. Jis nuotolį įveikė per 2.54,6 sek. Kroso varžybos vyks ir pavasarį, todėl tikimės, kad gimnazistai sėkmingai ir gausiai dalyvaus ir šiose varžybose.

2021 m. spalio 20 d. treniruoklių salėje, vyko gimnazijos svorio laikymo varžybos. Dalyviai turėjo 10 kg diską išlaikyti kuo ilgesnį laiką. Visas tris prizines vietas užėmė IIf klasės mokiniai. I vietą iškovojo Šarūnas Ajutis. Jis diską išlaikė 1.09,72 min. II-asis liko Dovydas Ulys -1.05,81 min., o III vietą iškovojo Deividas Kuncė. Jo laikas - 1.03,84 min. Gaila, kad šiose varžybose dalyvavo negausus moksleivių būrys, tikimės, kad mokiniai treniruosis ir kitais metais sulauksime daugiau dalyvių norinčių save išbandyti šioje rungtyje.

Fizinio ugdymo mokytoja Giedrė Kraujelienė