Neformalus ugdymas (STEAM)

Kniaudiškių g. 40
LT-37119 Panevėžys

Autorius Inga Rulienė (admin)
Kategorija:

 

Gruodžio 16 d. mokomosios mokinių bendrovės (MMB) nariai vyko į Latviją. Jelgavos karamelės fabrike gimnazistai ieškojo verslumo idėjų ir gerino anglų kalbos žinias.

Fotografijos ir medijų būrelyje gimnazistai ras veiklas, padėsiančias nepamiršti fantazijos ir lavinti jų kūrybiškumą. Veiklų metu  bus kryptingai ugdomi mokinių gebėjimai suvokti vizualųjį pasaulį, skatins individualią kūrybą, kultūrinę saviugdą ir padės formuotis bei atsiskleisti komunikaciniams gebėjimams.

Studija „Dekoras“ dalyvavo projekte „Švari aplinka – gera savijauta“, kurį vykdo Panevėžio švietimo centras. Darbų tema „Antrasis daiktų gyvenimas“. Dekoruotos vinilinės plokštelės, bei dažymo teptukai.

2019-04-08 gimnazijos neformalaus ugdymo būrelių studija „Dekoras“ (vadovė Jovita Ivanauskienė) ir „Keramika“ (vadovė Jurgita Skrebienė) mokinės dalyvavo Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje vykusioje netradicinio ugdymo dienoje „Pavasario verslo mugėje“.